social image
Вила Ризанди Маврово

Вила Ризанди се наоѓа во Маврово поточно кај Маврови Анови во преубава локација со прекрасен поглед према Мавровското езеро,

Нашата луксузна вила на првиот кат има преубав дрвен мебел во комбинација со преубав зидан мавровски камен со прекрасен Камин кој што навистина во по ладниот период дава топлина како во просторот и во душата, исто така и модерната кујна со сите кујнски елементи

Домакините на нашата Вила Ризанди обезбедија и огревно дрво за гостите кои ке престојуваат оваја сезона, вилата има сопствен паркинг простор за 2 возила.
 

Поседува 3 спални соби на горниот спрат од кои две соби се со француски кревети и една соба со 2 кревети (клик клак )

Во долниот и горниот спрат има ЛЦД Телевизори со сателитска програма.

 
 
    ЦЕНОВНИК 2023/2024    
1-31 ОКТОМВРИ 1-30 НОЕМВРИ 1-20 ДЕКЕМВРИ 20-31 ДЕКЕМВРИ 1-31 ЈАНУАР
6140 МКД 6140 МКД 6140 МКД 6140 МКД 6140 МКД


Напомени:
*За 7ноќевања (Октомври,Ноември)следува попуст од 10%
*Вилата се издава минимум за 2 ноќевања
*Во цената е вклучена туристичка такса
*Сопствен приватен паркинг не се наплака дополнително